07.09.2014  |  David Bednář/Boris Hasa

Mladší dorost smolně podlehl Kyjovu

B l a n s k o - Mladší dorostenci ani na třetí pokus nedokázali v nové divizní sezóně bodovat. Na domácím trávníku na Mlýnské svěřenci trenéra Davida Bednáře neproměnili několik šancí a prohráli s Kyjovem 1:2.

5.kolo, sobota 6.9.2014, 10:15 | stadion na Mlýnské, Blansko
Sestava: Veselý - Šamalík, Študent, Přikryl, Kala - Psota, Šmerda, Feik, Gregor - D. Zmeko, Borek (65. Gansukh)
Náhradníci: Gansukh, Šustr, Holík
Trenér: David Bednář
Asistent trenéra: Petr Šíp
Vedoucí týmu: Josef Šmerda
2FC Kyjov 1919 o.s.
Branka: Gregor

„Po vydařeném prvním poločase, kdy jsme Kyjov nepustili prakticky do ničeho a samy si vypracovali nekolik brankových příležitostí, přišla desetiminutovka, kdy jsme totálně zaspali. Nejdřív jsme díky nekoncentrovanosti soupeři darovali standardku, po zbytečné ztrátě ve středu pole - 0:1. Další rána přišla o dvě minuty později, kdy Kyjov záhrával penaltu - 0:2. Nesložili jsme ale zbraně a zaslouženě se dostali do zápasu díky brance nejlepšího hráče na hrišti Tomáše Gregora - 1:2. Další šance jsme bohužel nevyužili, naopak náš soupeř vytěžil z minima maximum,“ poznamenal k utkání trenér David Bednář.

Následující utkání

6. kolo, sobota 13. 9. 2014, 12:30
FK Pelhřimov - FK Blansko

Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu