21.10.2014  |  Boris Hasa/Petr Šíp

Mladší dorost neudržel proti Břeclavi B vedení a doma remizoval

B l a n s k o - Nadějné poločasové vedení 3:1 nedokázali udržet v utkání 11. kola divize D proti Břeclavi B mladší dorostenci FK Blansko. Po změně stran soupeř zabral a dokázal skóre srovnat do konečné podoby 3:3.

11.kolo, neděle 19.10.2014, 10:15 | stadion na Mlýnské, Blansko
Sestava: Holík - Kala, Šustr, Študent (C), Šamalík - Dobeš, Feik, D. Šmerda, Hanák - Gregor, D. Zmeko
Náhradníci: Psota, Borek, Přikryl, Veselý
Trenér: David Bednář
Asistent: Petr Šíp
Vedoucí týmu: Josef Šmerda
3MSK Břeclav B
Branky: D. Zmeko 2, Hanák

Proti sousedovi v tabulce jsme měli výborný vstup do utkání. Ve 20. vteřině zápasu po individuální akci Dominika Zmeka jsme šli do vedení - 1:0. V 8. min. se po rohovém kopu v pokutovém území dobře zorientoval Dalibor Hanák a zvýšil náš náskok - 2:0. Ve 25. min. soupeř po naší ztrátě míče na útočné polovině šel do brejku, z něhož snížil na 2:1. Ve 35. min. vrátil našemu týmu dvoubrankový náskok dobře hrající Dominik Zmeko - 3:1.

Do druhého poločasu jsme šli s cílem udržet vedení. Bohužel nás Břeclav zatlačila, vyhrávala osobní souboje a dostala nás pod neustálý tlak. Vyústěním byly dvě inkasované branky v rozmezí 65. - 75. min. - 3:3. Ke konci zápasu jsme ještě přežili dvě příležitosti hostů, při kterých nás podržel brankář Tomáš Holík.

Petr Šíp, asistent trenéra: „Vzhledem k průběhu zápasu musíme bod brát. Druhou půli nás soupeř předčil ve všech činnostech.“

Následující utkání

12. kolo, sobota 25. 10. 2014, 10:15