11.11.2014  |  Boris Hasa/Petr Šíp

Mladší dorost na závěr podzimu remizoval s Velkým Meziříčím

B l a n s k o - Mladší dorostenci odehráli v sobotu poslední mistrovské utkání v tomto roce. V dohrávce 1. kola remizovali svěřenci Davida Bednáře a Petra Šípa s Velkým Meziříčím 2:2. O obě branky se postaral Dominik Zmeko.

1.kolo, sobota 8.11.2014, 10:15 | stadion na Mlýnské, Blansko
Sestava: Holík - Šamalík, Přikryl, Feik, Kala - Hanák, Gregor, D. Šmerda, Dobeš - Študent (C), D. Zmeko
Náhradníci: Šenkeřík, Borek, Gansukh
Trenér: David Bednář
Asistent: Petr Šíp
Vedoucí týmu: Josef Šmerda
2FC Velké Meziříčí
Branky: D. Zmeko 2

Proti poslednímu týmu tabulky jsme začali aktivně. Již ve 2. min. jsme měli výhodu pokutového kopu po faulu na Študenta. Bohužel náš kapitán penaltu neproměnil. O několik minut později jsme po několika neproměněných šancích jednu využili, když DOMINIK ZMEKO po individualni akci překonal brankáře hostí - 1:0.

V této fázi utkání jsme měli častěji míč na svých kopačkách a vytvářeli si šance, které bohužel postupně zahazovali D. Zmeko, D. Šmerda a Feik. Opět tak platilo nedáš - dostaneš. Do naší rozhozené obrany podnikli hosté ojedinělý útok a díky nedůrazu bránících hráčů jsme inkasovali - 1:1.

Do konce poločasu nám vrátil vedení DOMINIK ZMEKO, který po nakopnutém míči od Feika a následném prodloužení Študenta unikl hostujícím obráncům a v tváří tvář brankáři se nemýlil - 2:1.

Po změně stran jsme hned na začátku udělali individuální chybu při vyvážení míče a hosté toho využili - 2:2. Celý druhý poločas se pak odehrával ve znamení boje uprostřed hřiště, bez vážnějších situací před oběma brankami. Zápas tak skončil dělbou bodů.

Petr Šíp, FK Blansko: „Bohužel stejně jako v předchozích zápasech nás srážela produktivita. Pokud bychom dávali alespoň polovinu gólů z šancí, které si vypracujeme, mohli jsme pomýšlet na lepší bodový zisk.“

Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu