02.09.2014  |  Michal Šenkeřík/Boris Hasa

Starší žáci zdolali Kahan a udrželi se v čele

B l a n s k o - Starší žáci v úvodním domácím utkání nového ročníku krajského přeobru nezaváhali. Svěřenci trenéra Michala Šenkeříka zdolali celek Kahanu 2:1 a udrželi se na vedoucí příčce tabulky.

2.kolo, sobota 30.8.2014, 12:15 | stadion na Údolní
2FK Blansko
Sestava: Veselý - Žáček, Pačovský, Šamšula, Němec - Ševčík, R. Souček (C), Rek, Pernica - Mlčoušek, Kouřil

Komentář k zápasu

Soupeřův nově vzniklý tým s názvem Kahan, který vznikl spojením mládeže Zastávky, Zbýšova a Oslavan se do Blanska přijel rvát o bodový zisk a první místo v tabulce.

Začátek utkání byl vyrovnaný. Ve 12. min. však po ztrátě míče na naší pravé záloze a překvapivé přihrávce na neobsazeného hráče hostů Šrámka v úrovni velkého vápna, se tento útočník nemýlil a překonal Zdeňka Veselého v brance - 0:1.

Inkasovaná branka hráče probrala. Snaha o vyrovnání zapříčinila několik nadějných útočných situací, které však naše útočné duo Mlčoušek - Kouřil v branku přetavit nedokázalo. Ve 20. min. nebyla odpískána jasná penalta na Radima Ševčíka, a tak jsme se ze strany sudího dočkali až chvíli poté po faulu na hranici velkého vápna. K míči se postavil Radim Ševčík, přesným centrem našel kapitána Radka Součka, který hlavičkou srovnal ve 25. min. stav utkání - 1:1.

Po dalších pěti minutách následovala další šance, když se po centru a střele k vyraženému míči dostal Tomáš Kouřil a poslal ho do sítě - 2:1.

Druhý poločas měl klidnější průběh. Snad klid, který dodával v brance našemu týmu Zdeněk Veselý, zapříčinil, že jsme nepustili soupeře k ničemu vážnějšímu. Za Kahan nastoupila ve stoperské dvojici dívčina, která byla vždy na správném místě a narušovala tak naši snahu o vstřelení další branky. Po těsné výhře jsme si připsali tři body, které nás udrželi v čele tabulky.

Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu