02.10.2014  |  Boris Hasa/Michal Šenkeřík

Starší žáci ve šlágru kola remizovali s Kohoutovicemi

Starší žáci ve šlágru kola remizovali s Kohoutovicemi

B l a n s k o - Souboj vedoucího týmu s druhým byl sobotní duel 6. kola krajského přeboru, v němž starší žáci hostili Tatran Kohoutovice. Svěřenci trenéra Michala Šenkeříka uhráli s prvním týmem tabulky remízu 1:1.

 
 
6.kolo, sobota 27.9.2014, 11:45 | stadion na Údolní, Blansko
1FK Blansko
Sestava: Veselý - Šamšula, Pačovský, Doležel, Němec - Ševčík, R. Souček (C), Rek, Pernica - Kouřil, Mlčoušek
Náhradníci: J. Souček, Žáček, Kopřiva, Kutil, Vybošťok
Trenér: Michal Šenkeřík
Asistent: Tomáš Vach
Vedoucí týmu: Radek Souček st.
1Tatran Kohoutovice
Poločas: 0:1
Branka: Ševčík

Komentář k zápasu

V utkání proti lídrovi tabulky jsme spoléhali na zkušenost a vyspělost starších hráčů. Vstup do utkání jsme měli opatrný, mírně aktivnější byli hosté. Ti se také ve 12. min. ujali vedení, když naši obránci podcenili centrovaný míč do vápna, čehož využil hostující útočník k překonání Zdeňka Veselého - 0:1.

Poté se hra až do 29. min. odehrávala ve středu pole. Následně jsme začali mít více ze hry a vytvořili jsme si tlak, kterému soupeř do odolal až do konce prvního poločasu.

ihned po zahájení druhého poločasu po faulu na Tomáše Kouřila zahrával před vápnem kapitán Radek Souček slibný přímák, který však skončil nad břevnem. I nadále jsme převzali iniciativu a soupeře přehrávali. Dočkali jsme se zasloužené odměny v 51. minutě. Po centru Richarda Němce nezaváhal klasicky náš střelec Radim Ševčík - 1:1.

Po této brance se už Kohoutovice jen bránily a brankáře Veselého téměř neohrozily. Naší slabinou je bohužel v současné době neproměňování brankových příležitostí. I tak musím opět tým pochválit za výkon v utkání, jehož úroveň ocenil i hlavní rozhodčí Strya. Věřím, že hráči zopakují tento výkon i v následujících utkáních. V sobotu zajíždíme na horkou půdu Veselí nad Moravou, loňského vítěze Krajského přeboru.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu