09.10.2014  |  Boris Hasa/Michal Šenkeřík

Starší žáci si ve Veselí zastříleli

Starší žáci si ve Veselí zastříleli

V e s e l í / B l a n s k o - V 7. kole krajského přeboru potvrdili starší žáci příslušnost ke špičce krajského přeboru. Na hřišti Veselí nad Moravou zvítězili svěřenci trenéra Michala Šenkeříka přesvědčivě 7:1.

 
 
7.kolo, sobota 4.10.2014, 09:00
1FC Veselí nad Moravou
7FK Blansko
Sestava: Veselý - Žáček, Pačovský, Šamšula, Němec - Ševčík, R. Souček (C), Rek, Pernica - Kouřil, Mlčoušek
Náhradníci: J. Souček, Kopřiva, Vybošťok
Trenér: Michal Šenkeřík
Asistent: Tomáš Vach
Vedoucí týmu: Radek Souček st.
Poločas: 1:3
Branky: Mlčoch 2, Ševčík 2, Kouřil, Rek, R. Souček

Komentář k zápasu

Soupeře, který v minulém kole porazil ambiciózní Kuřim, jsme zaskočili hned z prvního útoku. Radim Ševčík vybídl ve 30. sekundě přesnou přihrávkou před pokutovým územím MICHALA MLČOUŠKA, který zamířil do černého - 0:1.

Bohužel jsme podobně jako v předchozích utkáních hráli v úvodu nepozorně, čehož Veselí využilo ve 4. min., kdy brankáře Veselého překonal KOHOUTEK - 1:1. Postupně jsme se opět dostali do hry. Ve 12. min. prošel přes dva obránce RADEK SOUČEK a střelou k pravé tyči ztrhl vedení opět na naši stranu - 1:2.

Ve 23. min. vyrazil domácí brankář pokus Radima Ševčíka, na dorážku MICHALA MLČOUŠKA byl však již krátký - 1:3. Od té chvíle již byl na hřišti pouze jeden tým. Ve 31. min. po průniku Michala Mlčouška chytil domácí brankář pokus Radka Součka, naše následné čtyři pokusy v krátkém sledu skončily vždy rohovým kopem.

Ve 32. min. vyslal ze své kopačky tvrdou střelu Tomáš Kouřil, ale domácí brankář bravurně zasáhl.

Po přestávce jsme ve 36. min. zvýšili své vedení, když brejkovou akci Tomáše Kouřila zakončil přesnou střelu levačkou ALEXANDR REK - 1:4. V 66. min. pak naši pátou branku přidal přidal TOMÁŠ KOUŘIL - 1:5. V 51. min. byl na konci kombinační akce RADIM ŠEVČÍK, který si položil brankáře a střelou do prázdné branky navýšil vedení Blanska - 1:6.

Konečnou podobu výsledku dal v 60. min. po faulu na Tomáše Kouřila RADIM ŠEVĆÍK, který proměnil následný pokutový kop - 1:7.

Ohlasy trenérů

Michal Šenkeřík, FK Blansko: „Předvedli jsme kvalitní výkon, za který bych chtěl celému týmu poděkovat. Prozatím se nám v sezóně daří, škoda jediné porážky, kterou jsme utrpěli v Kyjově. V sobotu nás čeká opět venkovní utkání, tentokrát na hřišti kvalitního soupeře, kterým je Kuřim. I v oslabené sestavě se pokusíme opět bodovat.“

Následující utkání

8. kolo, sobota 11. 10. 2014, 11:30
FC Kuřim - FK Blansko
stadion FC Kuřim
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu