08.11.2014  |  Michal Šenkeřík/Boris Hasa

Starší žáci v podzimní derniéře deklasovali poslední Slovan

Starší žáci v podzimní derniéře deklasovali poslední Slovan

B l a n s k o - Suverénně zvládli závěrečné utkání podzimní části sezóny starší žáci. V rámci 11. kola kajského přeboru porazili svěřenci trenéra Michala Šenkeříka poslední tým Slovan Brno 13:0 a přezimují na 3. místě.

 
 
11.kolo, sobota 1.11.2014, 10:30
13FK Blansko
Sestava: Veselý - Žáček, Pačovský, Kopřiva, Němec - Vybošťok, R. Souček (C), Ševčík, Pernica - Kouřil, Mlčoušek
Náhradníci: J. Souček, Bartoš, Koňařík
Trenér: Michal Šenkeřík
Asistent: Tomáš Vach
Vedoucí týmu: Radek Souček st.
0FC Slovan Brno
Poločas: 8:0
Branky: Kouřil 3, Mlčoušek 3, Ševčík 2, R. Souček 2, Němec 2, J. Souček

Komentář k zápasu

Závěrečné podzimní utkání jsme zvládli s přehledem. Poslední tým tabulky nás výrazněji neohrozil a otázkou tak pouze bylo, kolik branek nastřílíme. Slovan se bránil a náši kluci hledali recept, jak vstřelit branku. Hráči se pokoušeli prosadit téměř výhradně individuálně, což v mnoha případech vyznívalo spíše sobecky. Pro zklidnění naší hry jsme proto dali šanci náhradníkům. Opět nastoupili mladší žáci Bartoš a Koňařík, kteří si počínali sebevědomě.

Střelecky se tentokrát dařilo i naší dvojici útočníků. Oba zaznamenali hattrick. Škoda, že se jim takto nedařilo proti silnějším týmům. Premiérový gól vstřelil za starší žáky Jakub Souček. Spousta dalších útočných akcí vyšla gólově naprázdno a tak je konečný výsledek pro soupeře ještě milosrdný.

Přezimujeme na pěkném 3. místě s bilancí 7 vítězství, 2 remízy, 2 porážky, skóre 53:11. Za tento počin patří celému týmu pochvala.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu