20.10.2014  |  Boris Hasa

Farmářský Bořitov v derby s Kunštátem neuspěl

B o ř i t o v / B l a n s k o - Farmářský celek z Bořitova vyšel v nedělním derby s Kunštátem bodově i střelecky naprázdno. Na domácím trávníku podlehli svěřenci trenéra Antonína Koláře v 11. kole 1.A třídy, skupiny A svému soupeři poměrem 0:3.

11.kolo, neděle 19.10.2014, 15:00 | hřiště TJ Sokol Bořitov
0Sokol Bořitov
Sestava: F. Němec - Málek, Jelínek (C), Kopecký, P. Beneš (46. Novák) - Mokrý, A. Vašák, Knies, Machorek - Bezděk, Jarůšek
Trenér: Antonín Kolář st.
3FK Kunštát
Branky: Chloupek, Stehlík, Haničinec

Úvodních 15 minut bylo z naší strany nadějných, poté však díky lepšímu pohybu a přesnější kombinaci převzal iniciativu soupeř a jen díky dobrým zákrokům brankáře F. Němce jsme drželi čisté konto. Ve 42. min. Kunštát využil zaváhání kraje naší obrany a nekrytý hráč trefil odkrytou branku - 0:1.

Po přestávce jsme přidali na důrazu a pohybu. Také se nám dařilo lépe kontrolovat míč. Když už se zdálo, že bychom mohli vyrovnat, přišla chyba, po které soupeř zvýšil na 0:2. Po zbytek utkání jsme se snažili s výsledkem něco udělat, ale proti v pohodě hrajícímu soupeři se nám to nepodařilo. Naopak Kunštát v 68. minutě navýšil na konečných 0:3.

Antonín Kolář, trenér

Následující utkání