29.10.2014  |  Boris Hasa

Farma uhrála v Lipovci bezbrankovou remízu

L i p o v e c / B l a n s k o - Farmářský Bořitov se v neděli v rámci 12. kola 1. A třídy, skupiny A představil v dalším okresním derby na hřišti Lipovce. Svěřenci trenéra Antonína Koláře si odvezli bod za remízu 0:0.

12.kolo, neděle 26.10.2014, 14:30
0Sokol Lipovec
0Sokol Bořitov
Sestava: F. Němec - M. Beneš (46. Novák), Jelínek (C), Jakubec, Málek (82. P. Beneš) - Machorek (63. A. Vašák), Mokrý, Kopecký, Bezděk, Knies - Jarůšek
Trenér: Antonín Kolář st.

V dalším okresním derby jsme na hřiště Lipovce odjízděli s cílem neprohrát. Nastoupili jsme v rozestavení 4-4-1-1 se záměrem zhušťovat naši polovinu a vyrážet do rychlých protiútoků.

V prvním poločase byla ze strany domácích znatelná snaha o vytvoření si převahy a vstřelení branky. V defenzivní činnosti si však naše mužstvo počínalo spolehlivě a vážnější ohrožení brankáře Němce nedopustilo. Nutno podotknout, že našemu útočnému snažení scházela přesnější kombinace a k ohrožení domácí branky jsme se tak nepropracovali.

Ve druhém poločase oživili naši hru střídající hráči, ale ke vstřelení branky jsme bohužel i tak byli daleko. Snad jen křižná střela Tomáše Jarůška mohla přinést úspěch, ale brankář domácích ji nadvakrát pokryl. O body se tak oba týmy podělily.

Antonín Kolář, trenér

Následující utkání