12. kolo , 26. října 2014, Sokol Lipovec - TJ Sokol Bořitov

Sokol Lipovec

TJ Sokol Bořitov

V dalším okresním derby jsme na hřiště Lipovce odjízděli s cílem neprohrát. Nastoupili jsme v rozestavení 4-4-1-1 se záměrem zhušťovat naši polovinu a vyrážet do rychlých protiútoků.

V prvním poločase byla ze strany domácích znatelná snaha o vytvoření si převahy a vstřelení branky. V defenzivní činnosti si však naše mužstvo počínalo spolehlivě a vážnější ohrožení brankáře Němce nedopustilo. Nutno podotknout, že našemu útočnému snažení scházela přesnější kombinace a k ohrožení domácí branky jsme se tak nepropracovali.

Ve druhém poločase oživili naši hru střídající hráči, ale ke vstřelení branky jsme bohužel i tak byli daleko. Snad jen křižná střela Tomáše Jarůška mohla přinést úspěch, ale brankář domácích ji nadvakrát pokryl. O body se tak oba týmy podělily.

Antonín Kolář, trenér

Následující utkání