15. kolo , 28. března 2015, SK Slatina - TJ Sokol Bořitov

TJ Sokol Bořitov

Branky: Ostrý, Shromáždil, Mudruněk, Gajda - Bezděk
ČK: Válka - Jelínek

V prvním zápase jsme bohužel nepředvedli výkon, který by stačil na bodový zisk. Sice jsme nezačali špatně a v 19. minutě šli do vedení po pěkné kombinaci Michala Zouhara a Bezděka. V zápětí jsme však byli dvakrát po sobě nedůslední ve vlastním pokutovém území a domácí skóre otočili.

Ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil. Domácí hráli jednoduše, důrazně, tvrdě a my jsme se po celý zápas nebyli schopni s touto hrou vyrovnat. Naše nasazení v zápase bylo vlažné a bez chuti do hry. Rozhodnutí přinesl údajný penaltový zákrok a následné vyloučení kapitána Jelínka. Poslední gól v 90. minutě jen podtrhl náš špatný výkon.

Alois Ťoupek, manažer TJ Sokol Bořitov