30.03.2015  |  Alois Ťoupek/Boris Hasa

Farma na úvod jara nestačila na Slatinu

Farma na úvod jara nestačila na Slatinu

B r n o / B l a n s k o - Farmářský celek z Bořitova má za sebou nevydařený vstup do jarní části sezóny. V rámci 15. kola 1.A třídy, skupiny A prohráli svěřenci trenéra Radka Sedláčka na hřišti Slatiny 4:1. V závěru musel vinou vyloučení předčasně pod sprchy kapitán Jelínek.

 
 
15.kolo, sobota 28.3.2015, 15:00 | hřiště SK Slatina
4SK Slatina
1Sokol Bořitov
Sestava: Němec - Málek (83. T. Hrazdíra), Jelínek (C), Mareček, Kopecký - A. Vašák, Knies, M. Hrazdíra (46. P. Beneš), M. Beneš (61. Machorek) - M. Zouhar, Bezděk (81. Havlík)
Trenér: Radek Sedláček
Poločas: 2:1
Branky: Ostrý, Shromáždil, Mudruněk, Gajda - Bezděk
ČK: Válka - Jelínek

Komentář k zápasu

V prvním zápase jsme bohužel nepředvedli výkon, který by stačil na bodový zisk. Sice jsme nezačali špatně a v 19. minutě šli do vedení po pěkné kombinaci Michala Zouhara a Bezděka. V zápětí jsme však byli dvakrát po sobě nedůslední ve vlastním pokutovém území a domácí skóre otočili.

Ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil. Domácí hráli jednoduše, důrazně, tvrdě a my jsme se po celý zápas nebyli schopni s touto hrou vyrovnat. Naše nasazení v zápase bylo vlažné a bez chuti do hry. Rozhodnutí přinesl údajný penaltový zákrok a následné vyloučení kapitána Jelínka. Poslední gól v 90. minutě jen podtrhl náš špatný výkon.

Alois Ťoupek, manažer TJ Sokol Bořitov
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu