21.04.2015  |  Alois Ťoupek

Farmářský Bořitov poprvé na jaře bodoval naplno

Farmářský Bořitov poprvé na jaře bodoval naplno

B o ř i t o v - Farmářský celek Sokol Bořitov se poprvé v jarní části 1.A třídy, skupiny A raduje s tříbodového zisku. Svěřenci trenéra Radka Sedláčka na domácím hřišti porazili SK Žebětín brankou Tomáše Hrazdíry 1:0.

 
 
18.kolo, neděle 19.4.2015, 16:00 | hřiště TJ Sokol Bořitov
1Sokol Bořitov
Sestava: Němec - M. Hrazdíra, Mareček, Jelínek (C), Bezděk - T. Hrazdíra (62. Zavoral), Kopecký, Knies (90+1. Málek), A. Vašák (75. Machorek) - M. Zouhar - Jarůšek
Náhradníci: Zavoral, Málek, Machorek
Trenér: Radek Sedláček
0SK Žebětín
Sestava: Vlasák - V. Jelínek, Ingr (C), Buček, Hejlek - Zavřel, Čechura, Havelka, Kocman - Fukar, Hrazský
Trenér: Roman Zavřel
Poločas: 1:0
Branka: T. Hrazdíra
Rozhodčí: Zaplatilová - Kudělka, Barešová
Diváků: 80

Komentář k zápasu

K tomuto utkání jsme přistoupili zodpovědně. V kabině byla hodně bojovná nálada, kterou svým výkladem hráčům naordinoval trenér Sedláček. Mimo taktických pokynů hlavně zdůrazňoval, že dnes neuspěje fotbalová krása, ale srdce, bojovnost a důraz. Je dobře že se toto vše přeneslo i na hřiště.

Po celý zápas se hráči povzbuzovali a hecovali k co nejlepšímu výkonu. Byli důraznější a tvrdší v osobních soubojích, výborně napadali soupeřovu rozehrávku a dobře obsazovali protihráče.

Jedinou branku utkání s pomocí teče hostujícího stopera vsítil Tomáš Hrazdíra, po samostatné akci střelou k pravé tyči. Obě mužstva si vytvořila mnoho šancí, oba brankáři však již za svá záda žádnou střelu nepropustili. Za nasazení a přístup je třeba pochválit všechny hráče. K dobrému průběhu utkání s vím výkonem přispěla i trojice rozhodčích.

Následující utkání

19. kolo, sobota 25. 4. 2014, 16:00
FC Miroslav - TJ Sokol Bořitov
hřiště FC Miroslav
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu