21. kolo , 10. května 2015, TJ Sokol Bořitov - Cukrovar Hrušovany n. Jev.

TJ Sokol Bořitov

Cukrovar Hrušovany n. Jev.

Branky: M. Hrazdíra - Lysák 2, Matoušek 2, Kůra
Rozhodčí: Krbůšek - Knech, Texl

Němec - Málek, Mareček, Bezděk (C), Kopecký - Zavoral, M. Hrazdíra, Knies, A. Vašák - M. Zouhar - Jarůšek
Náhradníci: T. Hrazdíra, Mokrý, P. Beneš, Machore, Bosák
Trenér: Radek Sedláček

Minařík - Makrovský, Hrdina, Pelech, Šimša, Pavelčík, Petrásek, Kůra, Matoušek, Koch, Holík
Náhradníci: Lysák, Adamov
Trenér: Robert Koch

I když jsme si v kabině řekli, že budeme hrát zodpovědně hlavně směrem dozadu, tak jsme hned ve 4. min. po rohovém kopu inkasovali branku, když jsme úplně vklidu přihlíželi, jak na centr nabíhají dva hráči soupeře.

Od 15. min. jsme začali přebírat aktivitu, zlepšili jsme pohyb, napadali soupeřovu rozehrávku a nutili ho k chybám. Vytvořili jsme si šance a ve 25. min. se po průniku do šestnáctky prosadil MICHAL HRAZDÍRA - 1:1. Další šance bohužel zůstaly nevyužity a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

Ve druhém poločase jsme chtěli navázat na ten první, ale to se nám ani trochu nepodařilo. Sice jsme si pár šancí vytvořili, ale nevyužili je. To soupeř byl daleko produktivnější a všechny šance, které jsme mu nabídli, bez problémů zužitkoval a zcela zaslouženě si odvezl tři body.

Je nutné zmínit, že ve druhé půli jsme předvedli tragický výkon, který byl plný chyb a bez alespoň náznaků bojovnosti.

Radek Sedláček, trenér