06.04.2015  |  David Bednář/Boris Hasa

Mladší dorost si ztracené body přivezl z Kyjova

K y j o v / B l a n s k o - Po minulé domácí smolné porážky s Bohunicemi si mladší dorostenci spravili chuť. Svěřenci trenéra Davida Bednáře si díky hattricku Dominika Zmeka odvezli tři body z Kyjova za vítězství 3:1.

18.kolo, neděle 5.4.2015, 10:15
1FC Kyjov 1919 o.s.
Sestava: Veselý - Šamalík, Šustr, Feik, Pačovský - Šenkeřík (40. R. Souček), Šmerda, Gregor, Dobeš - D. Zmeko, Študent (50. Borek)
Trenér: David Bednář
Asistent: Petr Šíp
Vedoucí týmu: Josef Šmerda
Branky: 17. Vajgara - 37. 40. a 80. D. Zmeko

V prvních dvaceti minutách jsme zamkli domácí na jejich polovině, ale bez gólového efektu. Bohužel, jak už je u nás zvykem, byli to domácí, kteří jako první vsítili branku. Po nedůrazném odkopu Šustra na polovině hřiště se Kyjov dostal do ojedinělého brejku, který proměnil domácí útočník - 1:0.

Po inkasované brance jsme se dlouho nemohli rozkoukat, naštěstí se ve 37. min. po rohovém kopu dobře zorientoval DOMINIK ZMEKO a z hranice vápna vyrovnal na 1:1.

Druhou branku přidal stejný hráč o tři minuty později šťastnou střelou z 20 metrů mezi nohama domácího brankáře - 1:2.

Ve druhé pětačtyřicetiminutovce se hrálo prakticky bez šancí, jedinou vážnější kryl Veselý na roh a naši proměnil v poslední minutě DOMINIK ZMEKO na konečných 1:3.

David Bednář, FK Blansko: „Za předvedený výkon chci týmu poděkovat. Vyzvednout musím starší žáky, kteří odehráli výborný zápas.“