29.04.2015  |  Josef Šmerda/Boris Hasa

Mladší dorostenci neudrželi vedení a doma podlehli Žďáru nad Sázavou

Mladší dorostenci neudrželi vedení a doma podlehli Žďáru nad Sázavou

B l a n s k o - Mladší dorostenci v domácím utkání se Žďárem nad Sázavou vedli po proměněném pokutovém kopu Dominika Šmerda již v 15. minutě 1:0, soupeř však ještě do poločasu skóre otočil a nekonec si z Blanska odvezl tři body za výhru 3:1.

 
 
21.kolo, sobota 25.4.2015, 10:15 | stadion na Mlýnské, Blansko
1FK Blansko
Sestava: Veselý - Šamalík, Feik, Šustr (60. Šenkeřík), Pačovský - Dobeš (50. Gansukh), Šmerda, Gregor, Hanák (35. Kala) - D. Zmeko (65. Borek), Sedlák
Trenér: David Bednář
Asistent: Petr Šíp
Vedoucí týmu: Josef Šmerda
3FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou
Poločas: 1:3
Branka: 15. D. Šmerda z pen.

Komentář k zápasu

Hráči Blanska měli dobrý vstup do utkání, vytvořili si trvalý tlak a také několik šancí. Po faulu na Sedláka v 15. min. proměnil pokutový kop DOMINIK ŠMERDA - 1:0. Poté měl ještě dobré šance D. Zmeko a Dobeš, bohužel bez přesnějšího zakončení. Od 20. min. hosté hru vyrovnali a díky chybám domácích do poločasu otočili vývoj utkání na svoji stranu - 1:3.

V úvodu druhého poločasu se domácí hráči pokusili o obrat v utkání, ale šance D. Zmeka ke vstřelení branky nevedla. Poté hra upadla do průměru, hosté bránili výsledek a domácí na obrat v utkání tentokrát neměli.

Hodnocení vedoucího týmu

„Dobře rozehrané utkání jsme ztratili hlavně díky individuálním chybám. Stále trvá naše malá produktivita v zakončení. Pokud chceme v dalších utkáních uspět, musíme výrazně zlepšit naši hru před brankou soupeře. O nápravu se můžeme pokusit již tuto neděli, kdy zajíždíme k okresnímu derby do Boskovic a soupeři chceme oplatit podzimní porážku.“

Následující utkání

22. kolo, neděle 3. 5. 2014, 11:45 (9:30 starší dorost)
FC Boskovice - FK Blansko
stadion v Červené zahradě, Boskovice
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu