21. kolo , 25. dubna 2015, FK Blansko - FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou

1:3

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou

Poločas: 1:3
Branka: 15. D. Šmerda z pen.

Hráči Blanska měli dobrý vstup do utkání, vytvořili si trvalý tlak a také několik šancí. Po faulu na Sedláka v 15. min. proměnil pokutový kop DOMINIK ŠMERDA - 1:0. Poté měl ještě dobré šance D. Zmeko a Dobeš, bohužel bez přesnějšího zakončení. Od 20. min. hosté hru vyrovnali a díky chybám domácích do poločasu otočili vývoj utkání na svoji stranu - 1:3.

V úvodu druhého poločasu se domácí hráči pokusili o obrat v utkání, ale šance D. Zmeka ke vstřelení branky nevedla. Poté hra upadla do průměru, hosté bránili výsledek a domácí na obrat v utkání tentokrát neměli.

Hodnocení vedoucího týmu

„Dobře rozehrané utkání jsme ztratili hlavně díky individuálním chybám. Stále trvá naše malá produktivita v zakončení. Pokud chceme v dalších utkáních uspět, musíme výrazně zlepšit naši hru před brankou soupeře. O nápravu se můžeme pokusit již tuto neděli, kdy zajíždíme k okresnímu derby do Boskovic a soupeři chceme oplatit podzimní porážku.“