15.04.2015  |  Michal Šenkeřík/Boris Hasa

Starší žáci vyšli na hřišti Kahanu Zbýšov bodově naprázdno

Z b ý š o v / B l a n s k o - V premiérovém venkovním utkání v tomto roce se starší žáci představili na hřišti Kahanu Zbýšov. Svěřenci trenéra Michala Šenkeříka po nepříliš vydařeném výkonu podlehli svému soupeři poměrem 3:2.

13.kolo, neděle 12.4.2015, 09:00
3FKM Kahan
2FK Blansko
Sestava: Veselý - Žáček, Doležel, Kutil, Němec - Ševčík, R. Souček (C), Rek, Vybošťok - Kouřil, Mlčoušek

Komentář k zápasu

Na hřišti ve Zbýšově jsme totálně propadli. V úvodu utkání zahodil tutovku Mlčoušek. Soupeř naopak jednu ze svých dvou šancí proměnil a ve 20. min. se dostal do vedení - 1:0. Naši hráči nestíhali fyzicky ani herně. Po vstřelení úvodního gólu soupeř využil velké plochy hřiště, obzvláště v zámezí a tak jsme neustále honili míče, zakopnuté do autu.

Utkání se nevydařilo dvojici Doležel - Žáček, z jejíž strany padly všechny tři branky soupeře, ta druhá ve 38. minutě. Jiskru naděje vykřesal ve 41. min. Rek, který levačkou prostřelil domácího brankáře - 2:1. Již za tři minuty však soupeř znovu odskočil na rozdíl dvou branek - 3:1.

Poté již domácí nikam nespěchali a nepříliš pohlednou hrou, která však na nás stačila, směřoval za ziskem tří bodů. Konečnou podobu výsledku dal střelou pod břevno Mlčoušek - 3:2. Vzápětí mohl vyrovnat kapitán Souček, při zakončení však neuspěl a tak jsme svému soupeři po zásluze podlehli.

Ohlasy trenérů

Michal Šenkeřík, FK Blansko: „Pro celý realizační tým to byla velmi černá neděle a doufám, že si toho jsou hráči vědomi. Soupeři blahopřeji k tříbodovému zisku. V následujícím domácím utkání nás čeká těžký soupeř z Kyjova. Pokud bychom předvedli stejný výkon, rozhodně nemůžeme pomýšlet na bodový zisk.“