23.04.2015  |  Michal Šenkeřík

Starší žáci přišli o domácí neporazitelnost, s Kyjovem prohráli 1:2

B l a n s k o - Starší žáci poprvé v probíhající sezóně krajského přeboru nebodovali na domácím trávníku. Svěřenci trenéra Michala Šenkeříka podlehli v rámci 14. kola Kyjovu 1:2. Jedinou branku domácích vstřelil po změně stran Michal Mlčoušek.

14.kolo, sobota 18.4.2015, 11:45 | stadion na Údolní, Blansko
1FK Blansko
Sestava: Veselý - Kutil, Pačovský, Doležel, Němec - Ševčík, R. Souček, Rek, J. Souček - Mlčoušek, Kouřil

Komentář k zápasu

V prvním poločase jsme zaváhali při centrech do vápna, kde propadla stoperská dvojice a nechala soupeře dvakrát skórovat v 15. a 20. min - 0:2. Výkon našeho týmu přesto rozhodně nebyl špatný, obzvláště v průběhu druhého poločasu, kdy jsme soupeře téměř nepustili k naší brance. Největší bolestí je poslední dobou proměňování šancí. Ujala se pouze jediná, když v 50. min. skóroval po rohovém kopu hlavou MICHAL MLČOUŠEK - 1:2.

Za odvedenou hru jsme si zasloužili vyrovnat. Nestalo se, ale oproti předchozímu utkání se dá říci, že se hrál fotbal na dobré úrovni, k čemuž jsme výrazně přispěli.