30.04.2015  |  Michal Šenkeřík/Boris Hasa

Starší žáci po dvou porážkách zabrali, Čafce nadělili sedmičku

Starší žáci po dvou porážkách zabrali, Čafce nadělili sedmičku

B r n o / B l a n s k o - Po dvou předchozích těsných porážkách se starší žáci opět rozstříleli. Svěřenci trenéra Michala Šenkeříka v 15. kole krajského přeboru zvítězili nad celkem ČAFC Židenice na jeho hřišti 7:0. Hattrickem se blýskl Radim Ševčík.

 
 
15.kolo, neděle 26.4.2015, 09:00
0ČAFC Židenice
7FK Blansko
Sestava: Veselý - Kutil, Pačovský, Doležel, Němec - Ševčík, R. Souček (C), Rek, Moravec - Mlčoušek, Kouřil
Náhradníci: Boček, J. Souček, Žáček, Vybošťok
Trenér: Michal Šenkeřík
Asistent: Tomáš Vach
Vedoucí týmu: Radek Souček st.
Poločas: 0:2
Branky: Ševčík 3, Doležel, Mlčoušek, Souček, Veselý

Komentář k zápasu

V prvním poločase nám příliš nedařilo v koncovce. Naše střelecké pokusy skončily na břevně nebo mimo branku. Skóre načal přesnou střelou z přímého kopu RADIM ŠEVĆÍK, který v utkání nakonec zaznamenal hattrick. Druhu branku přidal do přestávky hlavou po rohovém kopu MARTIN DOLEŽEL.

Ve druhém poločase už jsme vývoj utkání kontrolovali, do hry zasáhli také náhradníci a postupně jsme skóre navyšovali. Do střelecké listiny se zapsal i brankář ZDENĚK VESELÝ, který byl úspěšným exekutorem pokutového kopu a když už se soupeř propracoval k ohrožení naší branky, všechny jeho střely zneškodnil.

I přes vysoké vítězství je třeba přiznat, že nám místy vázla mezihra, přičemž rozměry hřiště a kvalita povrchu umožňovali převážně osobní souboje, než pohlednou kombinační hru. Za zasloužený zisk tří bodů i výkon chci hráčům poděkovat.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu