4. kolo , 29. srpna 2009, FK Blansko B - Sokol Vísky

Poločas: 0:0 Branka: 74. Pernica
Střely na branku: 8:4
Rohy: 5:2

J. Trubák – M. Rybář, T. Janíček, O. Kuda, P. Rajtšlegr – R. Klügl (J. Rybář), M. Hanskut, J. Cupal, J. Ťoupek (J. Stupka) - M. Pernica (T. Antal), M. Jelínek

není

V prvním poločase byla hra vyrovnaná. Měli jsme menší územní převahu, ale Vísky nás dál jak na velké vápno nepustily. Až na pár šancí jsme soupeře takřka neohrozili, z čehož se rekrutovala zasloužená poločasová remíza. Po přestávce se náš tlak začal zvětšovat, přibývalo šancí, ale stále jsme se nemohli prosadit. Až v 73. minutě se sám před gólmanem ocitl M. Pernica, ale bohužel svoji šanci neproměnil a gólman perfektním zákrokem vyrazil míč na roh. Z rohové kopu to konečně přišlo M. Pernica se krásně hlavičkou trefil a poslal Blansko do jednogólového vedení. Krátce na to jsme měli jednu z největších šancí druhého poločasu. M. Janíček krásnou přihrávkou našel na velkém vápně J. Cupala, ten obešel dva proti hráče, překonal i brankáře, ale bohužel trefil tyč. Od té doby jsme se začali pouze bránit. Do konce zápasu jsme byli pod menším tlakem, ale důležitou výhru se nám podařilo udržet.