06.04.2016  |  Leoš Farník

Mladší žáci zahájili jarní část sezóny těsnou porážkou

I v a n č i c e / B l a n s k o - Těsnou porážkou vstoupili do jarní části sezóny mladší žáci. Ve 14. kole krajského přeboru prohráli svěřenci Leoše Farníka a Miroslava Koňaříka v Ivančicích 2:1, o jedinou branku se postaral Patrik Lůdl.

14.kolo, sobota 2.4.2016, 09:00 | stadion FC Ivančice
2FC Ivančice
Sestava: Rybář - Koňařík (C), Slanina, Lůdl, O. Farník, Dujka, T. Farník, Ostrý, Staněk, T. Pernica, J. Ťoupek
Náhradníci: nikdo
Trenér: Leoš Farník
Vedoucí týmu: Miroslav Koňařík
Branky: 28. Císař Ladislav, 50. Široký Teodor - 56. Lůdl Patrik
ŽK: nikdo
Rozhodčí: Rodinger

Hodnocení Leoše Farníka: „V Ivančicích se odehrálo velmi pohledné utkání, které pro nás bohužel výsledkově nedopadlo dobře. S výkonem mužstva jsem ale spokojený, jak z hlediska nasazení, bojovnosti tak i fotbalovosti, kterou jsme v prvním jarním kole dokázali předvést. Zápasu by více slušela remíza, ale takový je někdy fotbal. Snad si výsledkově chuť spravíme při prvním domácím zápase doma v sobotu s Kyjovem.“

Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu