2. kolo , 21. srpna 2010, FK Blansko - Hodonín-Šardice B

Hodonín-Šardice B

Branky: Zouhar 2, Buchta, Horáček, Michalík

Němec - Cupák, Brichta, Wágner, Buchta - Šafařík (60. Ledvina), Michalík, Trávníček, Horáček (55. Machorek) - Zouhar (70. Blažek), Ševčík (65. Bláha)
Náhradníci: Machorek, Manda, Ledvina, Bláha, Blažek, Kopřiva
Trenér: Michal Kugler

není

I ve druhém mistrovském utkání, znovu na domácím hřišti, mladší dorostenci po vedením trenéra Michala Kuglera (trenér Stupka na dovolené) svého soupeře jednoznačně přehráli a kromě pěti branek několikrát trefili brankovou konstrukci a další příležitosti zmařil dobrý brankář hostů. Výrazné vedení z prvního poločasu a herní převaha umožnily poslat do hry i kluky z lavičky. Uvidíme, jak se nám bude dařit na hřišti soupeře - příští sobotu nás čekají Tasovice.