04.10.2010  |  Boris Hasa

B tým doma poprvé v sezóně ztratil

B tým doma poprvé v sezóně ztratil

B l a n s k o - Poprvé v této sezóně ztratili na domácí půdě body fotbalisté FK APOS Blansko B. S Olešnicí remizovali svěřenci Tomáše Šenka 3:3. Premiéru v mužské kategorii si odbyl brankář Filip Němec.

 
 
9.kolo, sobota 2.10.2010, 15:30
3FK Blansko B
Sestava: Němec - Rajtšlégr, Janíček (72. Hanskut), Klimeš, Juránek D. - Matuška, Jelínek (C), Cupal J., Blatný - Svoboda, Gross
Náhradníci: Hanskut, Cupal P., Antal
Trenér: Tomáš Šenk
Asistent: Tomáš Vach
Vedoucí mužstva: Petr Ševčík
3Olešnice
Sestava: není
Poločas: 1:1
Branka: Gross 2, Klimeš

Komentář k zápasu

Před začátkem utkání jsme řešili nepříjemný problém ohledně brankáře. Musel nastoupit mladší dorostenec Filip Němec. Vstup do utkání se povedl získali jsme si převahu a tu vyjádřili pěkným golem Míry Grosse. Celý první poločas jsme tým Olešnice k ničemu nepustili a o to víc mě mrzí gól, který jsme po naší velké chybě uprostřed hřiště soupeři darovali.

Druhý poločas už tak vydařený nebyl. Přestala fungovat hra krajních záložníků. Přesto jsme však šli opět do vedení, ale to nám vydrželo jen dvě minuty. Inkasovali jsme po standardní situaci, což je náš velký problém. Soupeř poté po jednom z brejků šel dokonce do vedení, ale pět minut před koncem se nám podařilo alespoň vyrovnat. S výsledkem a výkonem však nejsem spokojený. Takového soupeře musíme porážet. Na závěr bych chtěl vyzdvihnout výkon Filipa v brance. Vypořádal se s utkáním velice dobře a myslím, že z něj roste velmi dobrý brankář.

Tomáš Šenk
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu