11.10.2010  |  Boris Hasa

Zlepšený výkon ve druhém poločase B týmu na body nestačil

B o s o n o h y - V 10. kole 1. B třídy, skupiny A prohráli fotbalisté FK APOS Blansko B na půdě Bosonoh 3:2, když o výsledku rozhodl již první poločas.

10.kolo, sobota 9.10.2010, 15:00
3FK SK Bosonohy
Sestava: není
2FK Blansko B
Sestava: Trubák - Cupal P. (75. Klügl), Janíček T., Hanskut, Juránek D. (55. Rajtšlégr) - Blatný (55. Antal), Matuška, Jelínek (C), Beneš - Svoboda, Gross
Trenér: Tomáš Šenk
Asistent: Tomáš Vach
Vedoucí mužstva: Petr Ševčík
Poločas: 3:0
Branky: Gross, Jelínek

Ohlasy trenérů

Tomáš Šenk, FK APOS Blansko B: „Katastrofální výkon v prvním poločase rozhodl o naší prohře. To jakým způsobem jsme odehráli prvních 45 minut je neomluvitelné. Domácím jsme tak dovolili odskočit na rozdíl tří branek. V poločase jsem byl hodně naštvaný. Po změně stran přišel obrat o 180°. Za ten jsem kluky pochválil. Musí si však uvědomit, jak přistupují k utkání a odehrát s nasazením jen poločas bohužel nestačí. Máme o čem přemýšlet! Hlavně v defenzivní činnosti si kolikrát počínáme hůře než žáci. Třináct obdržených gólů ve třech zápasech je toho důkazem! Za sebe můžu říct, že jsem byl hodně zklamaný z přístupu hráčů k utkání v prvním poločase.“