27.10.2010  |  Boris Hasa

B tým v Bořitově urval bod

B l a n s k o - Remízou 2:2 skončilo utkání fotbalistů FK APOS Blansko B na půdě silného Bořitova. Svěřenci Tomáše Šenka po prvním poločase vedli 2:0 a navíc David Bednář neproměnil pokutový kop. Soupeř ve druhém poločasu zapnul na vyšší obrátky a podařilo se mu nakonec vyrovnat.

12.kolo, neděle 24.10.2010, 14:30
2Sokol Bořitov
Sestava: Richtr L. - Málek, Šmerda Mich. (45. Jakubec), Šterc, Kolínek - Včelař (65. Kříž), Knies, Šmerda Mar., Vlk - Richtr J. - Novotný
Trenér: Jaroslav Sýs
Asistent: Alois Ťoupek
2FK Blansko B
Sestava: Sehnal - Hanskut, Janíček T., Jelínek (C), Rajtšlégr (75. Juránek D.) - Antal (55. Blatný), Němec, Bednář, Beneš - Matuška, Gross
Náhradníci: Juránek D., Blatný, Cupal P.
Trenér: Tomáš Šenk
Asistent: Tomáš Vach
Vedoucí mužstva: Petr Ševčík
Branky: Beneš, Gross

Tomáš Šenk, FK APOS Blansko B: „Z tohoto utkání mám smíšené pocity. V prvním poločase jsme přežili první šanci domácích, kteří poté měli snad pět možností vstřelit branku. Podařilo se nám jít do vedení a zápas jsme měli dobře rozehraný. Obrana domácích byla velmi špatná a jen naše nedůrazná koncovka byla důvodem pouze dvoubrankového vedení a to jsme navíc neproměnili pokutový kop. Druhý poločas však domácí odehráli velmi dobře zatlačili nás. Nakonec dotáhli zápas do remízového stavu, když vyrovnali v 90. minutě. Naše hra v obraně po celý druhý poločas byla opět špatná. Je to škoda, protože zápas byl dobře rozehraný a tudíž jsme spíše 2 body ztratili.“