11.10.2010  |  Jaroslav Matuška

Starší dorost také v Moravském Krumlově koncertoval

M o r a v s k ý   K r u m l o v - Podobně jako mladší kolegové starší dorostenci FK APOS Blansko v Moravském Krulově dominovali a vyhráli rozdílem třídy.

10.kolo, neděle 10.10.2010, 10:15
1FC Moravský Krumlov
Branky: Trtílek 2, Pištělka, Zouhar

Před utkáním na hřišti čtvrtého týmu tabulky krajského přeboru staršího dorostu se dal očekávat vyrovnaný souboj týmů z popředí tabulky, dění na hrací ploše však tabulkovému postavení soupeřů neodpovídalo. Naši starší dorostenci byli od prvního do posledního hvizdu jednoznačně lepším týmem, svého soupeře po celý zápas přehrávali a vytvořili se i dostatek gólových příležitostí. Sice se nepodařilo všechny proměnit, ale v prvním poločase nejprve Michal PIŠTĚLKA chladnokrevně a s velkým přehledem zakončil kombinační akci, která začal vpravo u Honzy Sedláčka - 0:1. Poločasový účet zvýšil na 0:2 po průniku středem domácí obrany Honza TRTÍLEK.

Ve druhé půli na 0:3 zvýšil z 18 metrů přesnou a tvrdou přízemní střelou k tyči Tomáš ZOUHAR. Zmar domácích pak na 0:4 po hrubé chybě domácích stoperů s přehledem dokonal Honza TRTÍLEK. Domácí se sice pokoušeli o brejky, nebyli z nich však nebezpeční až do poslední minuty zápasu, kdy se jim podařilo snížit na 1:4 vydařenou střelou do "šibenice" poté, co naše obrana, patrně už duchem v šatně, nechala domácímu hráči dostatek času si střelu připravit. Po rozehrání pak rozhodčí utkání ukončil. Výborný výkon staršího dorostu!

Jaroslav Matuška