14. kolo , 14. listopadu 2010, FK Blansko - FC Boskovice - Letovice

FC Boskovice - Letovice

Branka: Majer, Trtílek

není

Opakoval se zcela vyrovnaný souboj z minulého týdne a přestože utkání nakonec skončilo naší výhrou o dva góly, tedy o gól výraznějším vítězstvím než minulý týden, tak bylo vyrovnanější a rozhodně ne lehké.

Starší dorost tak potvrdil svoji vedoucí pozici v krajském přeboru a do jarních odvet tak bude muset v každém utkání počítat se snahou soupeře vytáhnout se na vedoucí celek.

Do zimní přípravy by tak pro všechny hráče mělo být velkou motivací to, že mají příležitost opět po letech pro Blansko vybojovat účast v dorostenecké divizi.

A když už jsem občas v některém z minulých článků o zápasech pochválil jmenovitě některé hráče, pak dnes po ukončení podzimní části musím pochválit trenéra staršího dorostu - fakt dobrá práce Čendo!