3. kolo , 23. srpna 2009, Tatran Kohoutovice - FK Blansko

Poločas: 0:2
Branky: Zouhar, Sedláček

není

Kyzlink - Jarůšek, Cupal, Rek, Paděra – Šplíchal – Sedláček (71. Majer), Zouhar (C), Vašák, Blatný (57. Hudec) – Bayer (87. Juránek) Náhradníci: Juránek, Majer, Hudec, Píštělka, Němec Trenér: Michal Polák

Na hřiště Kohoutovic jsme přijeli s respektem, neboť byli v předcházejících dvou kolech zatím neporaženi. Chtěli jsme se hned v úvodu utkání ujmout dirigentské taktovky a vstřelit první branku. To se nám povedlo a raketovým startem jsme proměnili úvodních pět minut utkání v dvougólové vedení. Nejprve v 2. minutě z přímého volného kopu nacentroval Jarůšek na hranici velkého vápna a krásnou promyšlenou hlavičkou k tyči nás Zouhar poslal do vedení - 0:1. Vzápětí ve 4. minutě Vašák nacentroval do vápna, kde nejdříve zakončil Jarůšek pod břevno, ale reflexivním zákrokem brankář vytěsnil míč na břevno, ovšem důrazný Sedláček propasíroval míč do sítě - 0:2. V 15. minutě byl Paděra vykázán na střídačku, aby si navlékl chrániče. Při návratu na hřiště však nepočkal na pokyn rozhodčího, který mu za tento počin udělil žlutou kartu. V 22. minutě Cupal vybojoval roh, Blatný zakroutil míč do brány, který brankář s obtíži vytěsnil nad branku. V 32. minutě po centru Vašáka se k hlavičce dostal Rek, který míč umístil krásně do šibenice, ovšem domácí brankář jej bravurním zákrokem chytil.

V 55. minutě Zouhar poslal nešťastně malou domů, míč se ve vysoké trávě takřka zastavil a z brány vybíhající Kyzlink na poslední chvíli, ve skluzu před útočícím hráčem, odkopl míč. V 76. minutě Kyzlink kontroloval nacentrovaný míč domácích, který skončil na břevně. V 79. minutě vystřelil Cupal z hranice velkého vápna a gólman si s míčem poradil. V 80. minutě domácí hráč z poloviny hřiště proniknul přes čtyři naše hráče až k hranici velkého vápna, tam naservíroval svému spoluhráči, který prostřelil Kyzlinka mezi nohama - 1:2. V 82. minutě lobovaný míč těsně minul naši branku. V 84. minutě centr Vašáka končí v rukou brankáře. V 86. minutě opět pohrozili domácí, když dlouhý balón na útočníka zlikvidoval Paděra, který nahrál hlavou domů a tím nebezpečí zažehnal. V 91. minutě Rek poslal míč podél postraní čáry na Šplíchala, který zatáhl a nahrávkou před branku hledal nabíhajícího Hudce, ten ve skluzu míč netrefil. V 92. minutě zakončil Zouhar z 25 metrů, jeho střela letěla těsně nad branku.