13.04.2011  |  Michal Šenkeřík

Starší žáci poprvé na jaře vyhráli

B l a n s k o - Premiérové vítězství v jarní části krajského přeboru zaznamenali starší žáci FK APOS Blansko. Na domácí půdě porazili svěřenci trenéra Šenkeříka Veselí nad Moravou 4:0.

16.kolo, sobota 9.4.2011, 10:30
Sestava: Šmerda - Keprt, Blažek O. (C), Kohút, Zemach - Šíbl, Blažek F., Pernica, Loula - Skoupý, Semčuk
Náhradníci: Študent, Matuška, Maňoušek
Trenér: Michal Šenkeřík
0FC Veselí nad Moravou
Branka: Skoupý 2, Semčuk, Šíbl

V prvním domácím utkání jsme nezklamali a odvedli jeden z dobrých výkonů - konečně v obstojné účasti hráčů. Již od začátku jsme měli převahu a hned z jedné z prvních akcí skoroval za asistence hostujících obránců Semčuk.

Dalším ofenzivním výpadům našich hráčů se dařilo soupeři vzdorovat a tak skončil poločas výsledkem 1:0, který nás ještě musel držet ve střehu!

Ve druhém poločase se však kluci začali prosazovat a když krásnou střelou zpoza vápna rozvlnil síť soupeře Skoupý, snažení soupeře bylo u konce. Šíbl poté přidal třetí branku a když po jednom z mnoha průniků Skoupého přes několik hráčů Veselí byl v pokutovém území faulován, ujal se sám penalty a uzavřel konečný stav utkání.

Michal Šenkeřík, FK APOS Blansko: „Jsem velmi spokojen se třemi body a věřím,že v takové sestavě společně s takovým přístupem k utkání by jsme odvezli plný bodový zisk z Boskovic i Hodonína. Předchozích výsledků je škoda, ale o okolnostech se raději nebudu zmiňovat. Svěřencům děkuji a chválím je, neboť jsme se přiblížili Veselí a musíme se připravit zodpovědně na Krumlov.“