10.05.2011  |  Michal Šenkeřík

Nejtěsnější výhru zařídil Michal Skoupý

B l a n s k o - Starší žáci FK APOS Blansko porazili v domácím utkání Spartu Brnu B 1:0, když jedinou branku vstřelil ve druhém poločase po přihrávce Iva Louly Michal Skoupý.

20.kolo, sobota 7.5.2011, 11:30
Sestava: Šmerda - Maňoušek, Blažek O. (C), Zemach, Kohút - Vintr, Pernica, Blažek F., Loula - Skoupý, Semčuk
Náhradníci: Šíbl, Keprt, Blažek F., Študent
Trenér: Michal Šenkeřík
0FC Sparta Brno B
Branka: Skoupý

V tomto utkání bylo jasným cílem plně bodovat, aby jsme si zachovali pozici v tabulce po předchozích utkáních, které pro nás nedopadly dobře.

Jsem potěšen ziskem tří bodů, svěřenci mi udělali radost! Spartu jsme na podzim porazili stejným výsledkem. Bylo to z naší strany jedno z nejpovedenějších utkání. Navíc soupeř má v kádru hráče se zkušenostmi z vyšších soutěží. Tentokrát projev hostů nebyl tak kvalitní a utkání nebylo v jistých momentech pro oko diváka lahodící. Naše mužstvo se potýká se zraněními, což způsobilo změny v sestavě.

V prvním poločase jsme si vypracovali některé náznaky šancí, ale koncovka opět vázla. Snaha útočníků končila na pozorně bránící Spartě.

O přestávce jsem se snažil znovu upozornit, o co hrajeme. Naše obrana v čele s dobře chytajícím Michalem Šmerdem působila jistě, a tak jsme čekali pouze na vstřelení branky.

To se podařilo, když Ivo Loula se nadechl z levé strany k průniků do vápna, našel nabíhajícího Michala Skoupého a bylo vymalováno.

Klukům patří díky, když dokázaly toto utkání dohrát ve svůj prospěch. Tyto tři body jsou hodně důležité pro naše sebevědomí do dalšího zápasu s excelentní Svratkou, které sehrajeme již zítra od 16:00 opět na domácí půdě.