13.09.2009  |  Michal Polák

Starší dorost deklasoval Moravský Krumlov

Starší dorost deklasoval Moravský Krumlov

B L A N S K O - Na střeleckou pohodu ze Šardic navázal starší dorost také v domácím prostředí, ve kterém si s přehledem poradil s Moravským Krumlovem.

 
 
6.kolo, sobota 12.9.2009, 11:30
5FK Blansko
Sestava: Hlaváček - Jarůšek, Cupal (45. Juránek), Rek, Paděra – Šplíchal - Sedláček, Zouhar (C), Vašák ( 67. Píštělka), Blatný – Bayer (60. Majer) Náhradníci: Juránek, Majer, Píštělka, Hepp, Juran Trenér: Michal Polák
1FC Moravský Krumlov
Sestava: není
Poločas: 2:0
Branky: 2 Zouhar, 2 Blatný, Rek

Komentář k zápasu

Do dalšího domácího utkání jsme po dvou remízových utkáních vstupovali s hladem po vítězství. Chtěli jsme Krumlovu vrátit smolnou porážku 0:1 z jara, která nás dlouho mrzela.

V 7. minutě Zouhar za vápnem nachystal míč na penaltu Šplíchalovi, který z první přestřelil. V 11. minutě Blatný zahrával rohový kop, nakroutil ho do branky a důrazný Zouhar zasadil míč do sítě - 1:0. V 25. minutě po zahrávaném rohu Blatného, hostující hráč odvrátil míč na velké vápno spoluhráči, který nešťastně vrátil balón za sebe na volného Reka, který sám před brankářem zakončil po zemi k tyči - 2:0. V 33. minutě zahrával Jarůšek přímý kop, nacentroval na nabíhajícího Reka, který dal hlavou nad branku. V 35. minutě po pěkné kombinační akci vystřelil Vašák z 25 metrů těsně nad branku. V 36. minutě dali hosté dlouhý míč za naši obranu, Hlaváček to před útočníkem vyřešil včasným vyběhnutím a uklidil míč do autu.

Ve 49. minutě se zhostil Paděra volného přímého kopu z poloviny hřiště, nacentroval ho na penaltu Zouharovi, který zpracoval a mezi dvěma bránícími hráči se uvolnil a zavěsil do sítě - 3:0. V 51. minutě Šplíchal vybídl skvělým brejkem zleva Blatného, který zatáhl do vápna a vybíhajícího brankáře krásně obhodil - 4:0. V 59. minutě Vašák vysunul pěkným pasem Sedláčka, ten nacentroval na Šplíchala, který hlavou orazítkoval břevno a důrazný Blatný dorazil - 5:0. V 73. minutě Juránek nahrál těžký míč Paděrovi, který si ho přizvedl a neporadil si s důrazným hostujícím útočníkem, který se dostal do vyložené šance. Hlaváček zasáhl výborným reflexivním zákrokem. V 75. minutě po nedorozumění našich obránců se hostující útočník dostal do zakončení a překonal Hlaváčka. Dobíhající Píšťelka ve skluzu míč z branky vykopnul, ovšem míč asi pár centimetry překročil brankovou čáru a pomezní ukázal gól - 5:1. V 78. minutě dostal míč Šplíchal, který razantní střelou z 20 metrů protáhl hostujícího gólmana. V 81. minutě hostující hráč dal míč za obranu útočníkovi a Hlaváček si nadvakrát s míčem poradil. V 84. minutě dostal přihrávku na velké vápno Mayer, který přeloboval vyběhnutého brankáře a všichni včetně hráčů hostí sledovali, jak míč končí pouze na břevně.

Ohlasy trenérů

Michal Polák: „Hráli jsme kombinační hru se zajištěnou obranou a dostávali se rychlými brejky do šancí. Proměňovali jsme ze standardních situací i ze hry, takže z hlediska produktivity nám utkání vyšlo. Od 70. min. jsme s pěti-gólovým vedením polevili, čehož soupeř využil a vytvořil si několik vyložených příležitostí. I my jsme mohli v závěru utkání výsledek ještě vylepšit. Kluci zvládli toto utkání po taktické i herní stránce výborně."
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu