17.08.2009  |  Jiří Pokoj

Mladší dorostenci na úvod prohráli

B L A N S K O - V prvním kole nového ročníku krajského přeboru nestačil mladší dorost na Rousínov.

1.kolo, sobota 8.8.2009, 14:15
Sestava: Němec - Cupák, Vágner, Razák, Vitoul, Hepp, Sedlák, Buchta, Zavoral - Trávníček, Ševčík Náhradníci: Apalovič, Kunovský, Trtílek Trenér : Pokoj
2Tatran Rousínov
Sestava: není

Do prvního mistrovského utkání v nové sezoně nastoupili mladší dorostenci v nekompletní sestavě.

V základní sestavě nastoupilo 8 loňských žáků a další dva střídali během hry. Během zápasu jsme nastřelili břevno a vytvořili si vyložené brankové šance, ale při jejich zakončeni nám chyběl důraz. Mužstvo Rousínova bylo zkušenější, důraznější v osobních soubojích a každou chybu trestalo. Po zásluze tak zvítězilo.

Věřím že 14 hráčů, kteří přišli z žákovské kategorie a své soupeře přehrávali rozdílem třídy, se rychle v mladším dorostu zabydlí a jejich výkon poroste.