13.09.2011  |  David Bednář

Mladší dorost nestačil na Havlíčkův Brod

Mladší dorost nestačil na Havlíčkův Brod

B l a n s k o - V 6. kole divize prohráli mladší dorostenci vinou mizerné koncovky a chybám v obraně na domácí půdě s Havlíčkovým Brodem 0:3.

 
 
6.kolo, neděle 11.9.2011, 12:30
0FK Blansko
Sestava: Pokorný - Šebela, Blažek ml. (Kratochvíl), Brichta (C), Bláha (Gracias) - Blažek st., Michalík, Zouhar, Pernica, Šafařík - Skoupý
Náhradníci: Vymazal, Dvořáček, Gracias, Kratochvíl, Machorek, Šmerda
Trenér: Petr Stupka
Asistent: David Bednář
Vedoucí týmu: Jiří Kratochvíl
3FC Slovan Havlíčkův Brod
Poločas: 0:1

Komentář k zápasu

V utkání s Havlíčkovým Brodem jsme se dostali do několika stoprocentních šancí. Snad pětkrát jsme šli sami na branku, ale buď jsme netrefili branku, nebo nás vychytal hostující brankář.

Soupeř nás potrestal z ojedinělé akce. Střela z hranice vápna která mířila doprostřed branky překvapila Pokorného - 0:1.

V první čtyřicetiminutovce jsme měli sice převahu na šance, ale naše hra nebyla příliš pohledná. Chyběla mezihra a spousty míčů jsme se někdy až alibisticky zbavovali.

Druhou půli jsem začali dobře, ale postupem času jsme přenechali iniciativu soupeři, který byl důraznější a měl větší vůli po vítězství. Nám se navíc rozpadla organizace hry. Místo abychom při obrané fázi zhušťovali hru, tak jsme hráli na 70 metrech.

Další velký problém byl, že nám vůbec nefungovala zóna a kluci hráli spíše na předstopera a stopera. K tomu stylu se ale vracet nechceme a budeme na tom muset ještě hodně zapracovat. Díky všem těmto chybám jsme ještě dvakrát inkasovali a bylo vymalováno - 0:3.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu