1. kolo , 6. listopadu 2011, FK Blansko - AFC Humpolec

2:1

AFC Humpolec

Poločas: 2:0
Branky: Šébela, Skoupý

Začátek nám vyšel opravdu famózně, ve 3. min. jsme vedli 1:0 a ve 4. min. 2:0. Možná i díky tomu, že hostující mužstvo přistoupilo k utkání dost vlažně a pod vlivem toho, že čtyři hráči hráli za starší dorost se prakticky nerozcvičovali. Bohužel my jsme pod vědomím, rychlého vedení přestali pracovat a do konce zápasu jsme se už nezmátořilo. Nepomohlo varování v podobě břevna a další brankové příležitosti do poločasu.

Ve druhém poločasu podali hráči bezkrevný výkon a po penaltě nastřelené tyčce jsme utrpěli vítězství 2:1 a po takhle odhozeném utkání chlapci neměli ani chuť oslavit vítězným pokřikem a odpochodovali do kabin.

Sláva za tři body, bohužel za předvedený výkon nemohu hráče pochválit. Po podzimní části ml.dorostenci končí na pěkném pátém místě se ziskem 24 bodů, za což zasluhují pochvalu.