23.09.2011  |  Michal Šenkeřík

Starší žáci vybojovali v Krumlově tři body

Starší žáci vybojovali v Krumlově tři body

B l a n s k o - Starší žáci si v 5. kole krajského přeboru na rozdíl od mužů odvezli z Moravského Krumlova všechny body, když jim k vítězství stačila jediná branka Radka Keprta.

 
 
5.kolo, neděle 18.9.2011, 10:30
0FC Moravský Krumlov
1FK Blansko
Sestava: Matuška - Šamalík, Zemach (C), Študent, Kohút - Keprt, O. Zmeko, Vintr, Loula - Kunc, Maňoušek
Náhradníci: D. Zmeko, Kala, Borek, Sedlák
Trenér: Michal Šenkeřík
Poločas: 0:0
Branka: Keprt

Komentář k zápasu

Utkání v Krumlově nepatřilo z našeho repertoáru mezi zdařilé. Naši hráči se těžce dostávali do šancí a tak se do hry dostal i soupeř. V druhé půlce se v tutovce ocitl Ondra Zmeko, ale jeho nájezd dobře chytající brankář Krumlova zlikvidoval. Toho se podařilo překonat až dloubákem zpoza vápna Radku Keprtovi, který trefil levou spojnici s odrazem míče k opačné tyči.

Pěkná branka se štěstím stojícím při nás. Ve zbytku utkání už pak stojí za zmínku únik Martina Borka z půle, který přelobboval vybíhajícího brankáře, ale míč se však dokutálel metr vedle pravé tyče.

Taktéž musím zmínit výkon rozhodčího, který jsem dlouho nezažil, neboť jeho přístup k hráčům, trenérům a ostatním patřil mezi nejlepší, které jsem kdy zažil. Shodli jsme se, že odpískal obě věkové kategorie na jedničku s příchutí příjemné komunikace (kéž by takových bylo více)!
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu