06.10.2011  |  Michal Šenkeřík

Starší žáci vyhráli také v Bystrci

B r n o / B l a n s k o - V 7. kole krajského přeboru vyhráli starší žáci díky dvěma brankám Dominika Študenta v Bystrci 2:0 a připsali si na své konto již čtvrtý tříbodový zisk v řadě.

7.kolo, sobota 1.10.2011, 09:00
0FC Dosta Bystrc-Kníničky
Sestava: Matuška - Šamalík, Študent, Zemach (C), Kohút - Keprt, Blažek, Vintr, Loula - D. Zmeko, Kunc
Náhradníci: Buš, Sedlák, Borek, Kala
Trenér: Michal Šenkeřík
Branky: Študent 2

Naši starší žáci dokázali, že patří mezi favorita soutěže.Kdyby byli po celou sezónu k dispozici všichni hráči,tak by jsme těžko ztrácely body.

Utkání v Bystrci se povedlo, jelikož jsme neobdrželi branku a trpělivě čekali na zisk tří bodů. Obrana soupeře vzdorovala a její práci dosti dobře dirigoval kapitán soupeře. Naše útočná dvojice se těžce dostávala do šancí a když už se zadařilo, tak to skončilo zmarem.

Soupeř nevyvíjel velký tlak a tak se vyplatila změna, kdy byl přehozen obránce Dominik Študent za útočníka Davida Kunce a ten se odměnil nám všem krásnými dvěma brankami. Byl to jeho den a já ho za to chválím. Ostatní kluci dřeli a já nevyděl ve výkonu chybu.

Tímto zápasem jsme se v sobotu dostali chvilku na první místo, ale v neděli nás dostihly Bohunice, které mají jen lepší skóre.

Beru ale na zřetel, že jsme byli jediní, kteří Bohunické porazili a dosti velkým rozdílem. Pokud svěřenci budou šlapat jako doposud, tak by to mohla být příjemná sezona se zaslouženým koncem. Nyní nás čeká v sobotu další atak soupeře a to třetí Zbrojovka C. Přeji klukům hodně fotbalového umu a zdaru!