15.10.2011  |  Michal Šenkeřík

Starší žáci doma proti Zbrojovce C neobstáli

B l a n s k o - V 8. kole krajského přeboru nestačili starší žáci na domácí půdě na Zbrojovku Brno C, které podlehli 1:4.

8.kolo, sobota 8.10.2011, 10:00
Sestava: Matuška - Buš, Zemach (C), Kunc, Kohút - Šamalík, Šíbl, Keprt, Maňoušek - D. Zmeko, Sedlák
Náhradníci: Borek, Kala
Trenér: Michal Šenkeřík
4FC Zbrojovka Brno C
Branka: Keprt

Již podruhé se nám v této sezoně nepodařilo vyhrát. Když jsem si spočítal, že se budu muset obejít bez šesti kvalitních hráčů základu (Študent, Blažek, Vintr, Zmeko O., Loula, Souček), nasvědčoval tento fakt k obavám.

Špička Brna odjela dopoledne do Zlína, do Blanska tak přijel pouze jedenáctičlenný tým se dvěma mladšími žáky. Toto torzo však ukázalo, že se dokáže poprat o vyšší příčku v tabulce.

U nás to bylo pravým opakem. Při poločasové remíze jsem myslel, že jsou si hráči vědomi situaci a co je potřeba udělat pro vítězství. V prvních minutách druhé půle provedli hráči Blanska několik hrubek a Brno začalo trestat. Smělost Zbrojovky a naše neschopnost dostat se do šance vedla ke konečnému stavu, který mohl být pro hosty ještě příznivější.

Ani brankou Radka Keprta se nepodařilo povzbudit tým k obratu. Hra některých hráčů je zarážející a asi by si měli už konečně uvědomit v jaké soutěži to účinkují. S touto hrou by neobstáli ani v okresní soutěži.

Myslím,že i hráči kteří se se mnou táhnou už delší dobu, ví o čem je řeč. Je škoda,že fluktuace v sestavě je poslední dobou častá a tak i výsledky budou na vodě. Po zápase s Bystrcí velká změna a zklamání. Po hodech bývá srajda!