05.02.2012  |  Radek Sedláček

Rezerva zahájila turnaj remízou

B o s k o v i c e / B l a n s k o - Remízou 2:2 s Kuřimí zahájili zimní turnaj v Boskovicích fotbalisté FK APOS Blansko B. Svěřenci Radka Sedláčka i přes značně zúženou sestavu uhráli velmi dobrý výsledek.

ZT 1, neděle 5.2.2012, 10:00
2FC Kuřim
2FK Blansko B
Sestava: Suchý - Klügl, Rek, Kopecký, Rajtšlégr - Antal, K. Janíček, Juránek, Nečas, Pokorný - Freiwald
Na střídání: Mynařík
Trenér: Radek Sedláček
Branky: 10. Pokorný, 40. Minařík

B tým nastoupil v prvním zápase zimního turnaje v Boskovicích proti účastníku krajského přeboru Kuřimi.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a hned první akce skončila v 10. min vedoucí brankou, když si na centr Freiwalda naběhl Pokorný a bez přípravy prostřelil brankáře Kuřimi.

O deset minut později však po nešťastně odraženém míči Kuřim srovnala a o pět minut později šla po střele z 20 m do vedení. V této chvíli musel pro zranění odstoupit Kamil Janíček, kterého nahradil Mynařík. Ten pět minut před koncem poločasu svým důrazem v pokutovém území srovnal na 2:2.

Ve dvacáté minutě druhé půle se zranil Rek, ale jelikož už nebylo koho střídat tak se vysunul do útoku, aby alespoň trochu napadal rozehrávku. O chvilku později po neodpískaném faulu nešťastně dopadl na rameno Mynařík, který musel odstoupit a stejně jako Janíček zamířil ze hřiště rovnou na vyšetření do nemocnice.

Posledních dvacet minut jsme se v devíti lidech v poli jen bránili, kluci si hrábli na dno svých sil. Konečnou remízu jsme však uhájili. S výsledkem jsem spokojen, bohužel celkový dojem u utkání kazí zranění zmíněných hráčů.