18.10.2009  |  Jiří Pokoj

Mladší dorost zvítězil na půdě Znojma B

Z N O J M O - Šestou výhru v řadě získal mladší dorost ve Znojmě po výsledku 3:1.

11.kolo, sobota 17.10.2009, 12:30
11. SC Znojmo B
Sestava: není
Sestava: Juran - Horáček O., Luner, Vágner, Vitoul - Buchta, Sedlák, Hepp, Kunovský - Trtílek, Trávníček Náhradníci: Němec, Apalovič, Cupák, Horáček J. Trenér: Jiří Pokoj
Branky: Sedlák 2, Trávníček

Mladší dorost nastoupil na hřišti doposud neporaženého mužstva s nejlepší obranou proti našemu mužstvu s nejlepším útokem v soutěži. Hned v 5. minutě jsme měli vyloženou šanci. O čtyři minuty později domácí nastřelili břevno. To však bylo z jejich strany vše. Naši hráči vstřelili 2 branky a minimálně pět stoprocentních šancí zahodili. Ve druhé půlce se domácím po chybě podařilo snížit. Zbytěčně jsme se dostali 10 minut pod tlak. Nakonec jsme z rychlého brejku vstřelili třetí gól a bylo rozhodnuto. Zápas jsme po taktické stránce zvládli precizně a všem hráčům patří za odvedený výkon poděkování.