27.10.2009  |  Jiří Pokoj

Mladší dorost porazil těsně Spartu Brno B

B L A N S K O - Stejně jako starší kolegové museli mladší dorostenci hrát se Spartou Brno B na škváře. Těsnou výhru jim zařídil Trávníček.

12.kolo, sobota 24.10.2009, 12:15
Sestava: Juran - Kunovský, Luner, Vágner, Horáček O. - Buchta, Sedlák, Hepp, Ševčík - Trávníček, Trtílek Náhradníci: Kočí, Cupák, Apalovič, Horáček J. Trenér: Jiří Pokoj
0FC Sparta Brno B
Sestava: není
Branka: Trávníček

V tomto utkání se hrálo o šest bodů. Sparta byla na 4. místě se ztrátou 3 bodů na naše mužstvo. Zároveň to byla konfrontace dvou nejlépe střílejících týmů. Soupeř si stejně jako my bypracoval několik vyložených šancí, narozdíl od nás však ani jednu neproměnil. V průměrném zápase na škvárovém hřišti, což je v krajském přeboru raritou si mladí hráči Sparty po zápase odnášeli v sáčcích jako suvenýr škváru protože na takovém povrchu ještě nehráli a nevěděli co to je.

Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu