12. kolo , 24. října 2009, FK Blansko - FC Sparta Brno B

FC Sparta Brno B

Branka: Trávníček

Juran - Kunovský, Luner, Vágner, Horáček O. - Buchta, Sedlák, Hepp, Ševčík - Trávníček, Trtílek Náhradníci: Kočí, Cupák, Apalovič, Horáček J. Trenér: Jiří Pokoj

není

V tomto utkání se hrálo o šest bodů. Sparta byla na 4. místě se ztrátou 3 bodů na naše mužstvo. Zároveň to byla konfrontace dvou nejlépe střílejících týmů. Soupeř si stejně jako my bypracoval několik vyložených šancí, narozdíl od nás však ani jednu neproměnil. V průměrném zápase na škvárovém hřišti, což je v krajském přeboru raritou si mladí hráči Sparty po zápase odnášeli v sáčcích jako suvenýr škváru protože na takovém povrchu ještě nehráli a nevěděli co to je.