22.04.2012  |  Jaroslav Matuška, Jiří Pokoj

Starší dorost na jaře poprvé prohrál

H a v l í č k ů v B r o d, B l a n s k o: Na podzim skončil zápas starších dorostenců Blanska a Havlíčkova Brodu výhrou domácího Blanska 5:1, v jarní odvetě byli znovu úspěšnější domácí a Blansko tak odjelo s prázdnou po první jarní porážce.

19.kolo, sobota 21.4.2012, 10:15
2FC Slovan Havlíčkův Brod
Sestava: Juran - Vágner, Luner, Daněk, Zavoral - Buchta, Hepp, Gromský, Trávníček - Trtílek, Kučera
Náhradníci: Šmerda, Horáček, Kolář, Pačovský, Staněk
Trenér: Jiří Pokoj
Branka: Trtílek

Po první půlce jsme vedli 1:0 a měli jsme čtyři stoprocentní šance, přesto podalo celé mužstvo nejslabší výkon od zimní přípravy. Výjimkou byl Vágner, kterému se nedařilo v Břeclavi, ale v tomhle zápase byl suverénně nejlepší. Doufám, že se všichni z toho poučili a rychle přistanou na zemi, protože po takovém slabém výkonu by těžko někoho porazili.

Trenér Jiří Pokoj