13.05.2012  |  Jaroslav Matuška, Jiří Pokoj

Starší dorost bez kapitána Trtílka nakonec vybojoval vítězství

B l a n s k o - Domácí jednogólové vítězství staršího dorostu se vůbec nerodilo snadno a zejména v první půli byli hosté fotbalovější a také častěji ohrožovali brankáře Jurana. Paradoxně však poločas o gól prohráli, a přestože se jim podařilo na začátku druhého poločasu vyrovnat, zlepšený výkon domácích nakonec znamenal zisk dalších tří bodů.

22.kolo, neděle 13.5.2012, 10:15
Sestava: Juran - Vágner, Luner, Daněk, Zavoral - Horáček, Hepp,Trávníček, Buchta - Kučera, Gromský
Náhradníci: Šmerda, Kolář, Skoupý, Staněk, Zouhar
Trenér: Jiří Pokoj
1FC Viktoria Otrokovice
Branky: Hepp, Zavoral

Do zápasu jsme nastoupili bez Trtílka a na hře to bylo znát hlavně v útočné fázi, kdy útočníci byli místy bezradní. V prvním poločase nás hráči soupeře přehrávali díky tomu, že jsme špatně obsazovali a nechávali jsme jim velký prostor. Ve druhém poločase jsme udělali několik změn a hra se zlepšila. Proto jsme ve druhé půli už byli lepší a zápas jsme vydřeli do vítězného konce.

Trenér Jiří Pokoj