01.04.2012  |  Jaroslav Matuška

Mladší dorost z Radešinské Svratky bez bodu

B l a n s ko - Ve druhém jarním kole mladší dorostenci na bodový zisk nedosáhli.

16.kolo, sobota 31.3.2012, 12:30
3SFK Vrchovina
Sestava: Pokorný - Bláha (77. Vymazal), Brichta, Šebela, Blažek st. - Šafařík, Zouhar, Kratochvíl, Keprt (70. Machorek) - Semchuk, Gracias
Trenér: Petr Stupka
Branka: 30. Šafařík

Na „Vyhnálkově“ v Radešínské Svratce, kde odehrává své mistrovské utkání mládež Nového Města (podmínky ani náhodou nejsou divizní, ani okresní úrovně), jsme odehráli smolné utkání.

Myslím, že jsme nebyli ani tak horší, ale méně důrazní a to ve všech řadách. Soupeř se ujal vedení ve 22. min. a nám se podařilo ve 30. min. srovnat a žít si sen, že po změně stran, kdy nám měl do zad foukat poměrně silný vítr, dokážeme utkání urvat na naší stranu.

Jenže opak byl pravdou. Začátek sice byl opět vyrovnaný, ale po chybě zadních řad v 60. min. se soupeř ujal vedení, nejdřív odvolaným a nakonec uznaným gólem - 2:1 - a převzal otěže utkání. My jsme již nenašli morální sílu se porvat alespoň o remízu. Nakonec soupeř pečetil brankou z pokutového kopu.

Chyběl nám další hráč základu a to Ondra Blažek ml. pro svalové zranění a nám se nezdařilo tuto další ztrátu zacelit. Škoda, snad se dáme přes týden dohromady a příště se Žďárem podáme snad bojovnější výkon.