16.04.2012  |  Jaroslav Matuška

Třetí jarní remíza mladšího dorostu

Třetí jarní remíza mladšího dorostu

B l a n s k o - Deset bodů dělilo v tabulce šestý mladší dorost od soupeře z Břeclavi na devátém místě, se kterým na podzim doma remizoval. Remízou skončilo také sobotní odveta.

 
 
18.kolo, sobota 14.4.2012, 15:30
1MSK Břeclav B
1FK Blansko
Sestava: Šmerda - Šebela (75. Pokorný), Brichta (C), Blažek ml., Machorek - Šafařík, Zouhar, Blažek st., Keprt - Gracias, Vymazal
Trenér: Petr Stupka
Poločas: 0:0
Branka: Zouhar

Komentář k zápasu

Trápení s marodkou dále pokračuje, tentokrát si přivodil zranění Kratochvíl, marodí Bláha a školní povinnosti si plnil Semchuk. Do Břeclavi jsme odjížděli ve značně okleštěném počtu s hráči, kteří nastoupili se sebezapřením. Podle toho vypadalo i utkání. Zápas se odehrával bez šancí, ve středu hřiště. Poločas nula nula. Ve druhém poločase se dostali do vedení domácí po křídelní akci, kdy domácí hráč centroval od brankové čáry do vápna, kde moc spoluhráčů neměl, jenže naší obraně včetně brankáře se podařilo dostat míč do naší brány. Poté jsme se snažili výsledek otočit a po sérii rohů se Michalu Zouharovi podařilo srovnat. Poté se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale moc brankových příležitostí se nezrodilo. Takže třetí remíza byla na světě. I když s touto jsme nejvíce spokojení..
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu