20. kolo , 29. dubna 2012, FK Blansko - FC Veselí nad Moravou

7:1

FC Veselí nad Moravou

Poločas: 1:1
Branky: Brichta 3, Skoupý 2, Gracias, Šafařík

V prvním poločasu, který jsem neviděl a který skončil remízou 1:1, otevřel skóre už v 5. minutě GRACIAS, jenže pak hosté dokázali vyrovnat.

Do druhého poločasu nastoupil Šafařík místo Blažka mladšího

Od úvodního hvizdu druhé půle ale na hřišti mladší dorostenci svoje protivníky jednoznačně přehrávali. Hosty evidentně položily na lopatky dva rychlé góly. nejprve ve 43. minutě podběhl brankář centrovaný míč z rohového kopu a na zadní tyčce snadno dorážel BRICHTA - 2:1. Hned po rozehrání vybojoval míč SKOUPÝ a po narížečce prošel středem a s přehledem i on skóroval - 3:1. V 55. minutě pak bylo o výsledku definitivně rozhodnuto. To vybojoval míč u postranní čáry Blažek, přesnou přihrávku našel SKOUPÉHO a bylo hotovo - 4:1.

Hned po brance Skoupého vystřídal Vymazal a v 58.minutě střídal Michalíka Bláha a nakonec se do hry dostal také Semchuk místo Graciase.

Další branky pak přidali v 60.minutě střelou ze 14 metrů Šafařík - 5:1. Poslední dva góly dával vždy po průniku středem BRICHTA a uzavřel tak výsledek na konečných 7:1.