29.04.2012  |  Jaroslav Matuška

Také mladší dorost doma stoprocentní

B l a n s k o - Soupeř mladších dorostenců se před zápasem nacházel na posledním místě tabulky a vzhledem k tomu, že na podzim dokázali naši mladší dorostenci ve Veselí vyhrát v poměru 0:4, dal se očekávat jednoznačný průběh zápasu a tomu odpovídající výsledek. První poločas ale překvapivě skončil remízou a "věci očekávané" se děly až po přestávce.

20.kolo, neděle 29.4.2012, 12:30
Sestava: Pokorný - Šebela, Brichta (C), Blažek ml., Machorek - Keprt, Michalík, Zouhar, Blažek st. - Gracias, Skoupý
Náhradníci: Šmerda, Bláha, Semchuk, Šafařík, Vymazal
Trenér: Petr Stupka
1FC Veselí nad Moravou
Branky: Brichta 3, Skoupý 2, Gracias, Šafařík

V prvním poločasu, který jsem neviděl a který skončil remízou 1:1, otevřel skóre už v 5. minutě GRACIAS, jenže pak hosté dokázali vyrovnat.

Do druhého poločasu nastoupil Šafařík místo Blažka mladšího

Od úvodního hvizdu druhé půle ale na hřišti mladší dorostenci svoje protivníky jednoznačně přehrávali. Hosty evidentně položily na lopatky dva rychlé góly. nejprve ve 43. minutě podběhl brankář centrovaný míč z rohového kopu a na zadní tyčce snadno dorážel BRICHTA - 2:1. Hned po rozehrání vybojoval míč SKOUPÝ a po narížečce prošel středem a s přehledem i on skóroval - 3:1. V 55. minutě pak bylo o výsledku definitivně rozhodnuto. To vybojoval míč u postranní čáry Blažek, přesnou přihrávku našel SKOUPÉHO a bylo hotovo - 4:1.

Hned po brance Skoupého vystřídal Vymazal a v 58.minutě střídal Michalíka Bláha a nakonec se do hry dostal také Semchuk místo Graciase.

Další branky pak přidali v 60.minutě střelou ze 14 metrů Šafařík - 5:1. Poslední dva góly dával vždy po průniku středem BRICHTA a uzavřel tak výsledek na konečných 7:1.

Petr Stupka, FK Blansko: „Po minulé porážce v Havlíčkově Brodu 0:1 jsme konečně bodovali naplno. Proti velmi slabému soupeři, jehož hráči pomáhali v předcházejícím zápasu staršímu dorostu, jsme se brzy ujali vedení, jenže poté po velkém nedorozumění obrany a brankáře soupeř vyrovnal a až do konce poločasu jsme se protrápili. Ve druhém poločasu již soupeř definitivně odpadl a my jsme se dotrápili do prvního jarního vítězství.“