2. kolo , 18. srpna 2012, FK Blansko - FC Sparta Brno

FC Sparta Brno

Branka: Šafařík

Začátek utkání nám vyšel a mírnou převahu jsme zúročili v 15. min. krásnou brankou Šafaříka. Bohužel jsme již více z úvodní převahy nevytěžili. Postupně se hra vyrovnala a hosté byly stále víc nebezpečnější a po zásluze z brejku srovnali. Za stavu 1:1 se šlo do kabin.

Po přestávce se hosté stále více tlačili k naší brance a my jsme se dostávali do stále větších potíží, které vyústily v pokutový kop. Filip Němec však penaltu bravurně vytlačil na tyčku a poradil si i s dorážkou hostujícího hráče. Bohužel jsme se neponaučili a po jednom z mnoha faulů jsme byli potrestáni. Trestný kop od postranní čáry hosté dotlačili do branky. To probíhala 78. minuta.

Naše závěrečná snaha o vyrovnání už byla marná.