6. kolo , 15. září 2012, FK Blansko - Horácký FK Třebíč B

5:1

Horácký FK Třebíč B

Poločas: 2:0
Branky: Keprt 2, Trávníček, Šafařík, Zouhar

Domácí utkání nám vyšlo, od úvodního hvizdu jsme byli lepším týmem, což jsme brzy potvrdili i první brankou po pěkném uvolnění Ševčíka u postranní čáry a krásné přihrávce na Trávníčka před branku a ten nezaváhal. V 15. min. - 1:0. Za dalších 10 min. jsme zvýšili na 2:0 po brance Zouhara. Bohužel náš dobrý výkon v prvním poločase jsme již nedokázali vyjádřit brankově, snad jsme dokázali potěšit diváky fotbalově pěknými kombinacemi. Poločas tak skončil jen 2:0.

Druhý poločas už tak pohledný nebyl, ale zato padaly branky. V 69. min. po nepovedeném centru Šafaříka skončil míč překvapivě v brance - 3:0. Poté se zapsal do listiny střelců Dan Keprt, když jeho střelu z dálky brankář pustil a vedli jsme již 4:0. Dan přidal i pátou branku, když ho po rychlé křídelní akci přihrávkou pod sebe vybídl Šafařík, 74. min. - 5:0. Poté jsme dovolili soupeři zkorigovat na 5:1 a po sérii střídáni dovedli podařené utkání do vítězného konce.

K dalšímu utkání zajíždí dorostenci v sobotu 22. 9. do Velkého Meziříčí.