01.09.2012  |  Jaroslav Matuška, Petr Stupka

Anglický týden mladšího dorostu - sobota v Blansku

B l a n s k o - Na výhru z Pelhřimova mladší dorost navázat nedokázal a přes dostatek příležitostí a výraznou převahu domácí zápas prohrál.

4.kolo, sobota 1.9.2012, 12:30
1FC Viktoria Otrokovice

Mladší dorost své domácí utkání nezvládl. Počáteční tlak jsme brankově nezužitkovali a tak rychlý protiútok hasil vyběhnutím náš brankář, bohužel jen za cenu nedovoleného zákroku. Soupeř zahrál signál a našim hráčům se tak líbil, že zapomněli bránit. 36´0:1. Do konce poločasu se už nic nestalo.

Ve druhém poločasu jsme se snažili vyrovnat, ale to se nám nedařilo i když šance jsme měli. Náš tlak sílil a ke konci to už bylo na jednu branku, ale hosté se nakonec ubránili.

Petr Stupka, FK Blansko: „Smolné utkání, které jsme měli vyhrát, bohužel se nám to nezdařilo.“