6. kolo , 15. září 2012, FK Blansko - Horácký FK Třebíč B

5:1

Horácký FK Třebíč B

Branky: Skoupý 3, O. Zmeko, Beránek

Mladší dorost začal dobře mírnou převahu zúročil Skoupý po uvolnění Graciasem v 15. min. - 1:0. Po tomto momentu se hra vyrovnala a soupeř ve 27. min. srovnal. Domácí znervózněli a hosté se dostávali do šancí. Důsledkem toho byli dvě nastřelené tyčky domácí branky. Poločas skončil zaslouženě 1:1.

Druhý poločas začal opět vyrovnanou hrou ze šancemi na obou stranách. Utkání kdo s koho rozhodla branka z 57. min., kdy si zopakovali spolupráci Gracias se Skoupým a posledně jmenovaný ztrhl vedení na stranu Blanska - 2:1. Soupeř začal zvolna propadat a nakonec ho dorazil třetí brankou Michal Skoupý v 65. minutě. Poté hosté přestali klást odpor a naši přidali ještě dvě branky a sice v 69. min. Zmeko a v 73. min. Beránek.