26.09.2012  |  Michal Šenkeřík

Starší žáci doma opět vyhráli 1:0

B l a n s k o - V 5. kole krajského přeboru si starší žáci poradili se Slovanem Brno. Díky brance Dominika Zmeka zvítězili 1:0 a podruhé za sebou nechali v domácím utkání střelce hostujícího týmu vyjít naprázdno.

5.kolo, sobota 22.9.2012, 12:15
Sestava: Holík - Kakáč, Feik, Šamalík, Kala - Sedlák, Moravec, Šmerda, Gregor - Borek, D. Zmeko (C)
Náhradníci: Kadlec, Rumler, Šenkeřík
Trenéři: Michal Šenkeřík, Tomáš Vach
0FC Slovan Brno
Branka: D. Zmeko

O důležitém zisku tří bodů v tomto utkání jsme rozhodli již v samotném úvodu, když se v 5. min. prosadil Dominik Zmeko. Slovan se snažil výsledek zvrátit, ale díky snaze našich hráčů se mu to nepodařilo.

Náš tým v současné době sužuje velká marodka. Uvidíme, jak svoji šanci další hráči využijí. Za výkon v tomto zápase si zaslouží pochvalu.