17.10.2012  |  Michal Šenkeřík

Starší žáci odjeli z Bohunic s prázdnou

B l a n s k o - Starší žáci v rámci 8. kola krajského přeboru zavítali na půdu souseda z tabulky Bohunic. Po bezbrankovém prvním poločase nakonec odjeli svěřenci trenéra Michala Šenkeříka s porážkou 0:3.

8.kolo, sobota 13.10.2012, 14:00
3TJ Tatran Bohunice
Sestava: Holík - Šamalík, Študent (C), Kala - Borek - Gregor, Feik, Moravec, Sedlák - Kadlec, D. Zmeko
Náhradníci: Kakáč, Šenkeřík, Přikryl, Šustr, Dyunbold
Trenér: Michal Šenkeřík

Druhou porážkou v podzimní části jsme se museli smířit na půdě Bohunic. Tentokrát byla alespoň obsazená lavička. Chyběli pouze Šmerda a Rumler.

V prvním poločase se kromě jedné vyložené šance po centru z boku na osamělého hráče na penaltě a následnou střelou nad branku nic vážného nestalo. Blansko statečně vzdorovalo v nerovnocenných soubojích s růstově vyspělejšími protihráči i díky dobře hrající obraně, pod vedením kapitána Študenta.

Někteří hráči sahali na dno sil už v první půlce a v útoku střelec Zmeko nedostal mezi obránci šanci se prosadit.

V poločase jsme burcovali hráče, aby hráli jako do půle s tím, že bychom se pokusili před koncem vrhnout vše do útoku a urvat tři body.

Snad by to i vyšlo, ale 15 min před koncem jsme neuklidili odkopem míč z velkého vápna, ten se dostal k soupeři, který toho hned využil - 1:0.

To ale nebylo vše. Za necelých pět minut, po zbytečném faulu před našim velkým vápnem, vystřelil přímý kop hráč Bohunic pod břevno nad rukavice Holíka - 2:0.

Nezbylo než vsadit vše na útok. Do šance se dostal D. Zmeko, který však trefil přímo do rukou brankáře. Třetí branku jsme obdrželi po rohovém kopu v závěru, kdy naši obránci společně s gólmanem honili míč v malém vápně jako káču, na což se nemohl dívat útočník soupeře - 3:0.

Bojovnost nemohu týmu upřít, však jsme také dostali pěkně nakopáno. O lepší výsledek nás připravili individuální chyby.

V sobotu nás čeká doma další tvrdý oříšek v podobě lídra tabulky Svratky Brno. Bude to těžký boj!