13.10.2009  |  Jaroslav Matuška

Starší žáci s okresním rivalem prohráli

B O S K O V I C E - V 9. kole krajského přeboru se starší žáci představili na půdě rivala z Boskovic. Zde se sice ujali vedení, soupeř však ještě do poločasu skóre otočil a po změně stran jej i díky potřebnému štěstí udržel.

8.kolo, sobota 10.10.2009, 09:00
2FC Boskovice
Sestava: není
Sestava: POKORNÝ Filip - BLAŽEK Ondřej (95), SKOUPÝ Michal, MANDA Jakub (K), ŠAFAŘÍK Radim - GRACIAS Tomáš, BRICHTA Milan, FOLER Václav, MICHALÍK Dominik - KRATOCHVÍL Jiří, ZOUHAR Michal Náhradníci: Blažek Ondřej, Ledvina Marek, Šebela Martin, Dvořáček Jakub a Hemzal Martin Trenér: Petr STUPKA
Branka: M. Zouhar

Do utkání jsme nastoupili oproti předchozím zápasům ve výrazně obměněné sestavě a předvedli jsme solidní výkon. Protože pěkný, kombinační fotbal hráli i domáci, hrálo se tak "remízové", velice vyrovnané utkání s konečným výskedkem smolným pro nás a štastným pro domácí.

Domácí měli mírně navrch v první půli, i když jsme to byli my, kdo už ve 4. min. šel do vedení po podařené kobinační akci po levé straně po ose Šafařík - Michalík - Kratochvíl, na jejímž konci byl Michal ZOUHAR, který si naběhl na perfektní finální přihrávku od "Krtka" za obranu a s přehledem přehodil domácího brankáře - 0:1. Jenže pak v 10. min. a v 15. min. se domácí hráči navlas stejně - dlouhým nákopem za naši obranu a přesprintováním našich středních obránců - dostali dostali před naši branku a v obou případech byli úspěšní, takže do šaten se odcházelo za stavu - 2:1, protože s dalšími šancemi si oba brankáři už poradili.

Ve druhé půli byla hra oboustranně vyrovnaná, domácí se však do dalších vyložených brankových příležitostí už nedostali, naopak jsme to byli my, kdo mohl skórovat, hned na začátku druhého poločasu se znovu sám před domácím brankářem ocitl Michal ZOUHAR, ale střelou po zemi podél vybíhajícího brankáře těsně minul i branku a po prostřídání a vysunutí do zálohy se v podobné situaci ocitl i Michal SKOUPÝ, jeho střelu brankář vyrazil na roh. Se zbývajícími pokusy, které ale ani na jedné straně už nebyly vyložené, si poradili oba brankáři a skóre se tak už neměnilo.

Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu